Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5