Titles you rated
- I KILL URated ★ 1.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5- Midnight SunRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 2.0
Thunderstruck CopRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Groot Takes a BathRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0