Series
Ratings
776- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Doona!Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- 폭군의 셰프: 입궁식Rated ★ 1.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 1.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The DefectsRated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 4.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0