Titles you rated
For the EmperorRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
NoahRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0