Movies
Ratings
945
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Sheriff In TownRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 3.5