Movies
Ratings
245
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 1.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0