Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0