Movies
Ratings
23
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0