Series
Ratings
49
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
NARUTORated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- Naruto Shipp ūdenRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 4.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 3.5
GalileoRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5