Movies
Ratings
676
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Irishman: In ConversationRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0