Movies
Ratings
92
The Half of ItRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Con MumRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
SnowballRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Take Me HomeRated ★ 2.5