Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.0
BOYS PLANETRated ★ 4.5- Produce X 101Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Queendom 2Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0