Titles you rated
JinRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0