Titles you rated
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 3.0
Touken Ranbu: HanamaruRated ★ 3.5- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5- Ghost YankeeRated ★ 2.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 2.5
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 3.5
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 3.5
IDOLiSH7Rated ★ 2.0
Promise of WizardRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Nanashi: Dainana Tokubetsu Shiin ShorikaRated ★ 1.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.0