Movies
Ratings
690
The Best OfferRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The TripRated ★ 3.5
HeimaRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5