Movies
Ratings
190
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 1.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 0.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 2.0