Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
A Night at the RoxburyRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.5