Movies
Ratings
766
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0