Titles you rated
Great PretenderRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
Gangsta.Rated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0