Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0