Movies
Ratings
184
Coup de ChanceRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
By the StreamRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5