Movies
Ratings
26
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- Normal HumanRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 1.0
MinariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5