Movies
Ratings
315
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
MinariRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0