Titles you rated
AtonementRated ★ 5.0
Lucky MonsterRated ★ 1.5
CloserRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
Project XRated ★ 4.5
HostelRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5