Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0- Holy PunchRated ★ 0.5
 
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5