Movies
Ratings
171
Good NewsRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0- PilotRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0