Movies
Ratings
32
Past LivesRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0