Movies
Ratings
205
BabylonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 0.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
The Nights of CabiriaRated ★ 2.0
My Blood & Bones in a Flowing GalaxyRated ★ 2.0
The End of the StormRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.5