Titles you rated
ChiikawaRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5