Series
Ratings
111
MIU404Rated ★ 4.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 1.5
RevenantRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Higurashi When They CryRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
InfluenceRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0