Movies
Ratings
378
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Elephant SongRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The GunmanRated ★ 2.5
The Deep Blue SeaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
Empire of LustRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0