Titles you rated
Ice AgeRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0