Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0