Movies
Ratings
1102
UpgradeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
DetroitRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
PulseRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5