Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- GintamaRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5