Titles you rated
The UnjustRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0