Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5