Movies
Ratings
256
DriveRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Daytime DrinkingRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 2.5
CrankRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0