Series
Ratings
42
You vs. WildRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
KuromukuroRated ★ 3.0
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.5
GLOWRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0