Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
LeonRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0