Series
Ratings
60
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 0.5
EXchange Season 2Rated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
True BeautyRated ★ 3.0