Titles you rated
Tamako MarketRated ★ 3.5- Plastic MemoriesRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 0.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 1.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
ClannadRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Tawawa on MondayRated ★ 2.5
Girls Band CryRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5