Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0