Movies
Ratings
101
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 4.0