Titles you rated
I Am LegendRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0