Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0