Series
Ratings
26
Let's Have a Meal TogetherRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Drop Dead DivaRated ★ 5.0
Drop Dead DivaRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
Born to be a FlowerRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Gisou no FuufuRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0