Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss The Movie: ProposeRated ★ 4.0
Mischievous Kiss The Movie: High SchoolRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
FanaticRated ★ 4.5- WertherRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
CarterRated ★ 0.5
MegamindRated ★ 3.0