Titles you rated
- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.5
Last Chance U: Basketball Season 2Rated ★ 3.5
Last Chance U: Basketball Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0