Movies
Ratings
162
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0